Каталог
Фильтр
ИНФОРМАЦИЯ

Оформление заказа
Оплата
Доставка
Регламент работы
Скидки
Договор
 

КОНСУЛЬТАЦИИ ПО ТЕЛ.
Время работы офиса-склада:
Пн.-Пт. 11.00-18.00
Перерыв с 14-00 до 15-00
Суббота- выходной
Воскресенье - выходной

Консультации по телефону:
 тел. 096 053 24 94
 тел. 093 679 64 05
Пишите нам magnitszakaz@gmail.com
 

Велосипеды OSKAR

Сьогодні гірські велосипеди, вироблені компанією OSKAR, користуються популярністю у досить великої кількості людей, які захоплюються велоспортом.

Велику популярність компанія OSKAR змогла завоювати не тільки завдяки досить широкому асортименту своєї продукції, але також і завдяки доступній ціні при максимально високій якості, що в свою чергу є важливою перевагою. Тому багато любителів велосипедів і велоспорту віддають перевагу моделям фірми OSKAR.

Гірські велосипеди - найпопулярніший тип велосипедів в світі. Вони універсальні, вони однаково гарні для доріг і бездоріжжя, крутих підйомів і рівних шосе, асфальту і лісових стежок. Цей транспортний засіб на всі випадки життя, з легкістю долає перешкоди як в місті, так і на природі. Гірські велосипеди відрізняються міцною трапецієвидною рамою, міцними колесами і товстими покришками з глибоким і агресивним протектором. Крім того, моделі цього типу майже завжди оснащені амортизаційною вилкою і мають велику кількість передач. У нашому асортименті представлені гірські велосипеди різних класів: від моделей початкового і аматорського рівнів до професійних.

Комплектуючі для велосипедів OSKAR виробляються по всьому світу, але збираючи вони в Україні.
Купуй Українське!

товар(ов): 39
X
Перезвонить Вам?
X
X
Быстрый заказ
X
Избранное
X
Авторизация