шукати в знайденому
Розширений пошук
Пн.-Сб. 10.00-18.00 +380960532494

Стедікам FeiyuTech G6
Код товару: Скл-DJI-226000
На складі: 110 шт.
5 865 грн.

Стедикам G6 поддерживает подключение к камерам GoPro HERO6/HERO5, RX0 через WI-FI. Это предоставляет возможность еще удобнее управлять камерой и настраивать режимы ее работы. В то же время, все важные настройки могут быть установлены с помощью подключения через Bluetooth, что доступно в мобильном приложении Feiyu On.

 • Режими роботи через WI-FI і Bluetooth

  Стедікам G6 підтримує підключення до камер GoPro HERO6 / HERO5, RX0 через WI-FI. Це надає можливість ще зручніше керувати камерою і налаштовувати режими її роботи. В той же час, всі важливі настройки можуть бути встановлені за допомогою підключення через Bluetooth, що є в мобільному додатку Feiyu On.

   Додатковий екран

  Простий і зручний додатковий екран на рукоятці G6 демонструє оператору робочий режим і налаштування. Інноваційний OLED-дисплей показує рівень заряду батареї і важливі параметри, серед яких режим підключення, режим роботи камери, самого стедікама і інші важливі характеристики, Таким чином вдалося значно полегшити процес експлуатації G6 і зробити його більш приємним.

   Screenshot_3.jpg

   Screenshot_2.jpg

  Модернізовані алгоритми роботи

  Значно знижене енергоспоживання робить G6 просто досконалим для тривалих зйомок. Збільшений крутний момент двигуна додає більше плавності пристрою. Удосконалена система значно підвищує ефективність струшування і зменшує надлишкову потужність.

  Інноваційні технології

  Весь стедікам повністю захищений від проникнення води. У пристрої задіяна нова система захисту від водяних бризків, що значно розширює спектр його застосування. До того ж, абсолютно новий кут нахилу осі покращує відображення повної композиції без найменшого струсу під час зйомки. Збалансувати G6 можна легко з допомогою оновленої комбінації змінного важеля і рукоятки.

   Screenshot_4.jpg

   Screenshot_5.jpg

  Оновлений мобільний додаток

   Новий інтерфейс мобільного додатка дозволяє управляти G6 дистанційно і виконувати автоматичне калібрування системи. Крім того, це дозволяє оновлювати прошивку і виконувати налаштування параметрів Multi-motion. Новий додаток, в парі з батареєю, яка здатна працювати до 12 годин, надає більше можливостей для знімального процесу.

 • Рейтинг товара:

  Нове повідомлення
  Обговорення
  немає повідомлень на цей товар
X
Передзвонити Вам?
X
X
Швидке замовлення
X
Список побажань
X
Авторизація