Авіамодель радіокерована Hubsan F22 Pro FPV GPS RTF 310мм
Код товара: Скл-2-F22 Pro
На складе: 8 шт.
5 999 грн.

Радіокерована модель Hubsan F22 Pro - новинка RC-ринку. Військовий літак F22 Pro - це грамотне поєднання сучасних технологій і матеріалів, що перетворює апарат в слухняну розумну птицю, здатну стати вашими очима в небі.

 • Радіокерована модель Hubsan F22 Pro - новинка RC-ринку. Військовий літак F22 Pro - це грамотне поєднання сучасних технологій і матеріалів, що перетворює апарат в слухняну розумну птицю, здатну стати вашими очима в небі.

  Особливості літака Hubsan F22 Pro:

  вбудована камера HD 720р;

  встановлена FPV-система; автовзлет / автопосадка; автовозврата додому;

  інтегрований модуль GPS;

  швидкість - до 40 км / год,

  час польоту - до 8 хвилин,

  час зарядки АКБ - 1 година;

  RTF-комплектація (модель + наземна станція керування).

  Як працює автопілот на моделі Hubsan F22 Pro

  Для запуску літака досить натискання однієї кнопки. Модель автоматично починає ковзання, піднімається на висоту до 20 метрів і зависає в повітрі, описуючи кола і чекаючи подальших інструкцій пілота. В режим зависання радіус малого кола становить 15 м, радіус великого кола - 25 м. І не варто хвилюватися, просто дайте літаку покружляти над вами деякий час. Якщо щось пішло не так, і модель не досягла висоти 5 метрів, просто натисніть кнопку посадки - літак безпечно приземлиться, щоб потім знову піднятися в небо по вашій команді. Режим «Failsafe Mode» - гарантія того, що модель не загубиться при перериванні сигналу. Система «автовозврата» спрацює при втраті сигналу від пульта дистанційного керування на протязі 3-х секунд. В цьому випадку літак Hubsan F22 Pro автоматично знижується до висоти 50 метрів і повертається на точку зльоту. Задіяти опцію «Повернення додому» можна і примусово.

  Літак Hubsan F22 Pro:

  справжній король швидкості і міцності Модель

 • Рейтинг товара:

  Новое сообщение
  Обсуждение
  нет сообщений на этот товар
X
Перезвонить Вам?
X
X
Быстрый заказ
X
Избранное
X
Авторизация