шукати в знайденому
Розширений пошук
Пн.-Сб. 10.00-18.00 +380960532494

Каталог
Фільтр

Велосипеди OSKAR

Сьогодні гірські велосипеди, вироблені компанією OSKAR, користуються популярністю у досить великої кількості людей, які захоплюються велоспортом.
Велику популярність компанія OSKAR змогла завоювати не лише завдяки досить широкому асортименту своєї продукції, але також і завдяки доступній ціні за максимально високого якості, що у свою чергу є важливим перевагою. Тому багато любителів велосипедів та велоспорту віддають перевагу моделям фірми OSKAR.
Гірські велосипеди – найпопулярніший тип велосипедів у світі. Вони універсальні, вони однаково гарні для доріг та бездоріжжя, крутих підйомів та рівних шосе, асфальту та лісових стібок. Цей транспортний засіб на всі випадки життя, з легкістю долає перешкоди як у місті, так і на природі. Гірські велосипеди відрізняються міцною трапецієподібною рамою, міцними колесами та товстими покришками з глибоким та агресивним протектором. Крім того, моделі цього типу майже завжди оснащені амортизаційною вилкою та мають велику кількість передач. У нашому асортименті представлені гірські велосипеди різних класів: від моделей початкового та аматорського рівнів до професійних.
Комплектуючі для велосипедів OSKAR виробляються по всьому світу, але збираючи вони в Україні.
Купуй Українське!
товар(ів): 39
X
Передзвонити Вам?
X
X
Швидке замовлення
X
Список побажань
X
Авторизація